گلهای من :

      دیروز نوشین  وشمیم آمده بودندناگفته نماند از وقتی که این  بچه ها بزرگ شده اند دیگه دور را از من گرفته اند .

    شب تا دیر وقت خونه ما بودند و با گریه رفتند وصبح زود هم برگشت خوردند با مهد جدید که کوچه بالاییست کنار آمده اند به شرط اینکه با باباشون برن.

متاسفانه کیانا که به نظر من پیش فعاله

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گلهای من:

دیروز نوشین و شمیم آمده بودند نا گفته نماند از وقتی بچه ها بزرگ شده اند وقتی برای صحبت کردن با آنها برای من نمی گذارند.

    شب تا آخر وقت خونه من بودند که با گریه رفتند و صبح هم درنقش خروس .    دخترم یک روز تعطیل هم نتوانست کمی بخوابد البته به قول خودش می خواست زودتر بیدار بشه که حرفهامونو بزنیم.

   با مهد جدید که کوچه بالاییست کنار آمده اند البته به قول مربیان اگر با باباشون بروند .کیانا که به نظر من پیش فعال است (با توجه به تجربه سی و سه ساله آموزگاری)توقع دارد هر کاری که می خواهد همان دقیقه انجام شود در غیر این صورت همه جا را به هم می ریزد باید مشغول باشد و کورش هم پایش را جای پای خواهرش می گذارد.

 

 

 

 

 

 

/ 2 نظر / 20 بازدید
مامان دیبا و پرند

سلام خاله خانوم چشم ما روشن. این بچه های پشت سر هم یه خورده انرژی مضاعف طلب می کنند. و مشکل هم همینه که کوچکتره هم دقیقا رفتارهای بزرگتره رو کپی می کنه. ولی انشاا... به زودی بزرگ میشن و شیطونیهاشون کم میشه. با اون ارامش و تجربه شما حتما بچه ها ی گلی خواهند بود. [قلب]

ننه نارگلی و نگار

سلام مامان بتول تعطیلات بی نظیری رو در کنار شما گذروندیم مخصوصا با این دو تا وروجک که من عاشقشونم. خیلی ممنون که این فرصت را به ما دادید تا با خیال راحت خونه ی شما رو به هم بریزیم و از بودن کنار شما و بچه ها حسابی لذت ببریم.